Tulipan Arabian Mystery kolor

Porady dotyczące tulipanów
Poszukujesz informacji dotyczących zagadnienia: Tulipan Arabian Mystery kolor? To jest odpowiednie miejsce! Poniżej możesz zobaczyć, co mamy Ci do zaoferowania.

Tulipan Arabian Mystery

Odmiana dorastająca do 35cm wysokości. Tulipan Arabian Mystery ma kwiaty w kolorze ciemnej purpury, czasami z białymi brzegami płatków. Zakwalifikowany jest do tulipanów Triumph. Najodpowiedniejsze stanowisko słoneczne z żyzną, wilgotną i przepuszczalną glebą. Kwitnie na przełomie kwietnia i maja. Wspaniale wygląda jako kwiat cięty, nawet w pojedynkę. Poniższe zdjęcie przedstawia omawianego tulipana. Przepiękny kolor kielicha … […]

0

Nasza pasja

Tulipany to kwiaty, którymi zajmujemy się już od wielu lat. Ujęło nas głównie ich piękno, ale również ogromna różnorodność i tysiące wyselekcjonowanych odmian. Od 2008 roku dzielimy się z wami nasza pasją, pomagając w uprawie i popularyzacji tych niezwykłych okazów. Zapraszamy również do zapisania się do naszego Klubu Miłośników Tulipanów, a także do polubienia naszego fanpage na Facebook. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco!