tulipan – rodzaje

Porady dotyczące tulipanów
Poszukujesz informacji dotyczących zagadnienia: tulipan – rodzaje? To jest odpowiednie miejsce! Poniżej możesz zobaczyć, co mamy Ci do zaoferowania.
Rodzaje i odmiany tulipanów

Rodzaje tulipanów

Kiedy pada hasło rodzaje tulipanów, mamy do omówienia bardzo szerokie zagadnienie. Rodzina tulipanów liczy sobie kilkaset różnorodnych odmian i z każdym rokiem dochodzą coraz to nowsze. W związku z tym postanowiono podzielić tulipany na kilkanaście podstawowych grup. Rodzaje tulipanów Tulipany botaniczne Są to odmiany zakwitające najwcześniej spośród wszystkich tulipanów. Do tej grupy należy kilkadziesiąt odmian … […]

0

Nasza pasja

Tulipany to kwiaty, którymi zajmujemy się już od wielu lat. Ujęło nas głównie ich piękno, ale również ogromna różnorodność i tysiące wyselekcjonowanych odmian. Od 2008 roku dzielimy się z wami nasza pasją, pomagając w uprawie i popularyzacji tych niezwykłych okazów. Zapraszamy również do zapisania się do naszego Klubu Miłośników Tulipanów, a także do polubienia naszego fanpage na Facebook. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco!