Tulipan Borszczowii kolor

Porady dotyczące tulipanów
Poszukujesz informacji dotyczących zagadnienia: Tulipan Borszczowii kolor? To jest odpowiednie miejsce! Poniżej możesz zobaczyć, co mamy Ci do zaoferowania.
Tulipa Borszczowii

Tulipan Borszczowii

Tulipan Borszczowii jest jedną z piękniejszych odmian w naszych ogrodach. Tulipan rosnący pojedynczo. Kwiaty żółto-pomarańczowe, niekiedy wchodzące w kolor czerwonawy. Płatki ukształtowane w kulę, usadowione na prostej łodydze z biało blamowanymi liśćmi. Należy do grupy tulipanów botanicznych. Wspaniale prezentuje się w każdym ogrodzie z kwiatami wiosennymi. Cebulki sadzimy jeszcze jesienią, tak jak to zawsze jest … […]

0

Nasza pasja

Tulipany to kwiaty, którymi zajmujemy się już od wielu lat. Ujęło nas głównie ich piękno, ale również ogromna różnorodność i tysiące wyselekcjonowanych odmian. Od 2008 roku dzielimy się z wami nasza pasją, pomagając w uprawie i popularyzacji tych niezwykłych okazów. Zapraszamy również do zapisania się do naszego Klubu Miłośników Tulipanów, a także do polubienia naszego fanpage na Facebook. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco!